• Vehicle company
Продаж і виробництво шин
ТОВ «Укртехнопром-Схід» входить до складу корпорації «УкрТехПром», яка веде свою діяльність з 1993 року і є одним з провідних операторів шинного ринку України. Корпорація «УкрТехПром» - офіційний дилер таких виробників і торгових марок: ПрАТ «Росава», "Cooper Chengshan", "TRIANGLE", "ARMOUR».
Шинний маркет
Корпорація "УкрТехПром" надає своїм клієнтам послуги інтернет-магазину UTP.COM.UA Тільки у нас Ви зможете максимально швидко і легко придбати необхідний вам товар за найпривабливішими цінами, будь то легкові, легко-вантажні, сільськогосподарські та вантажні шини, або ж диски, масла, акумулятори. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить Вам буквально у два кліка замовити та оплатити товар, а також вибрати зручний для Вас тип доставки.
Філіальна мережа компанії УкрТехПром в Україні
Головний офіс корпорації знаходиться у м Дніпро і включає у себе складський комплекс загальною площею 10 000 м2. Починаючи з 2005 року на території України працює мережа регіональних представництв корпорації, розташованих у великих містах і промислових центрах країни: Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Полтава, Запоріжжя, Хмельницький, Вінниця, Кіровоград, Кривий Ріг, Біла Церква.
Транспортна компанія
Транспортна компанія "Автомир" існує з 2000 р Протягом усіх 18-ти років автопарк компанії незмінно збільшується, а наші вантажівки пройшли вже більше 10 мільйонів кілометрів пробігу. Ми здійснюємо перевезення по країнам близького і далекого зарубіжжя. Нашими послугами користуються понад тисячу постійних клієнтів.
Митне оформлення та сховище
Корпорація «УкрТехПром» пропонує скористатися послугами консигнаційного митного сховища відкритого типу класу А, що знаходиться на території нашого підприємства. Загальна площа становить 1436 м2. Сховище вдало розташовано у трьохстах метрах від криворізької траси, за адресою м Дніпро, вул. Кості Гордієнка 2.
Будівельна компанія
Будівельна компанія створена у 2010 році, надає широкий спектр послуг в будівництві.
Оренда нерухомості
Корпорація «УкрТехПром» є власником великого комплексу комерційної нерухомості і вже більше 20 років надає бізнесу послуги з пошуку і передачі в оренду нежитлових приміщень. Ми можемо запропонувати Вам широкий вибір офісних і складських приміщень, необхідних для здійснення Вашої господарської діяльності, а також гнучку систему знижок.
Туристичний бізнес
Про базу "Автомобіліст" у Кирилівці на Федотової Косі Літо - чудова пора для відпочинку, а це означає саме час відвідати базу відпочинку «Автомобіліст», яка розташувалася на Федотової косі, в смт. Кирилівка в 30 метрах від теплого Азовського моря з чудовим піщаним пляжем. http://azov-week.com.ua/ Буквально в 200 метрах від нашої бази відпочинку "Автомобіліст", до Ваших послуг розважальний комплекс "Сафарі-парк", який пропонує різні розваги як для дітей, так і для дорослих. Наші переваги: ​​привітний колектив співробітників, доглянута територія, власний чистий пляж, відмінні комфортабельні номери.